Neformalus ugdymas


NEFORMALIOJO UGDYMO VEIKLOS  2021 – 2022 M.M.

🎵🎶🎵🎶

SCENINĖ RAIŠKA

Sceninės raiškos užsiėmimuose vaikai turės galimybę prisiliesti prie žaidimų, muzikos, dainos, šokio, sceninio judesio ir daug kitų linksmybių. Čia tobulėsime visomis prasmėmis – auginsime laisvą žmogų, mokysimės laisvai jaustis scenoje, nugalėti baimes ir drąsiai atskleisti savo troškimus! 

Vadovas: Romaldas Trijonis 

Vieta: aktų salė

TVARKARAŠTIS:

1VDM | pirmadienis 12:00-12:45 val. 

2VDM | pirmadienis 8:55-9:40 val. 

ŠOKIS

Šiuose šokio užsiėmimuose vaikai visapusiškai susipažins su įvairiais šokių stiliais, pajaus šokio laisvę, lavins kūno laikyseną, koordinaciją. Taip pat jaus, išgyvens įvairias emocijas, išmoks atpažinti kas yra gera, o kas – bloga, formuos estetikos suvokimą, mokysis mandagumo, tvarkos, bendravimo, ugdysite pasitikėjimą savimi bei savo jėgomis! 

Vadovas: Birutė Malinauskienė 

Vieta: aktų salė

TVARKARAŠTIS:

1VDM | antradieniais 12:00-12:45 val. 

2VDM | antradieniais 9:50-10:35 val. 

 Choras PŪGIUKAI

Chore „Pūgiukai“ vaikai turės galimybę prisiliesti prie žaidimų, muzikos, dainos, šokio, sceninio judesio ir daug kitų linksmybių. Čia ne tik dainuosime, bet ir tobulėsime visomis prasmėmis – auginsime laisvą žmogų, mokysimės laisvai jaustis scenoje, nugalėti baimes ir drąsiai atskleisti savo troškimus.

Vadovė: Agnė Michalenkovaitė

Vieta: PUG grupėse 

TVARKARAŠTIS:

PUG | antradienis 10:00-12:00 val. 

ČIUTULIS

Ateik į vaikų folkloro klubą „Čiutulis“, nes čia Tu dainuodamas, šokdamas, vaidindamas, žaisdamas, keliaudamas, dalyvaudamas popietėse, vakaronėse, varžytuvėse, konkursuose ir festivaliuose susipažinsi su mūsų tautos rėdos ratu, tradicijomis, papročiais, šventėmis ir amatais. Puoselėkime, pažinkime savo šaknis, nes tik tuo mes įdomūs pasauliui. Etninės kultūros užsiėmimų metu tobulinsi meninius, muzikinius, kalbinius gebėjimus. Aktyvinsi kūrybiškumą, įžvalgumą, toleranciją, bendravimą, bendradarbiavimą, ugdysi savo asmenines savybes bei gebėjimus. Augsi aktyvus šiandieninės kultūros dalyvis, nes pažinsi aplinką, kurioje gyveno mūsų protėviai, o dabar gyveni ir tu. Laukiame!

Vadovė: Rima Šereivienė

Vieta: 116 kab., aktų salė

TVARKARAŠTIS:

PUG, 1-4 kl. | ketvirtadieniais 12:10-13:50 val.


🍡🎨🍦🖍

KERAMIKA

Šiame būrelyje vaikai susipažįsta su keramikos darbo procesu ir technikomis. Jie lipdo, kuria ir bando įvairias technikas. Nulipdyti darbeliai turi nueiti ilgą kelią: vaikai juos kantriai džiovina, paskui dega krosnyje, vėliau laukia glazūravimas ir vėl kepimas. Tai reikalauja daug kantrybės ir kruopštumo, bet rezultatas džiugina visus.

Related image

Vadovė: Lina Toumi

Vieta: 108 kab.

TVARKARAŠTIS:

PUG | pirmadienis 9:10-9:45 val.; 11:00-11:35 val. 

1VDM | pirmadienis 9:50-10:35 val. 

2VDM | pirmadienis 12:00-12:45 val. 

2-3 kl. | pirmadienis 12:55-14:35 val. 

4-6 kl. | pirmadienis 14:45-15:30 val.  

MEDŽIO DIRBINIAI  

Šio būrelio metu vaikai išmoks atlikti darbelius įvairiomis medžiagomis. Susipažins su įvairia dekoravimo bei piešimo technika atliekant rankdarbius. Čia susitikę smagiai ir naudingai praleidžiame laiką pažindami meną, etnokultūrą bendraujant ir bendradarbiaujant vieniems su kitais! 

Vadovė: Jolanta Raudoniutė 

Vieta: 108 kab.

TVARKARAŠTIS:

5-8 kl. | trečiadienis 14:45-15:30 val. 


🎮💡💻📱

Misija: STEAM

Užsiėmimų metu mokiniai anglų kalbos mokysis žaisdami žaidimus, spalvindami, atlikdami kūrybines užduotis, skanduodami, dainuodami, žiūrėdami mokomuosius filmukus. Vaikai tobulins  kalbėjimo bei klausymo įgūdžius, ugdysis socialines, asmenines, komunikavimo kompetencijas, tobulins savo žodyną. Mokiniai suformuos sau ir visuomenei labai svarbias nuostatas: nusiteikimą mokytis; domėjimąsi gamtos mokslų, technologijų  laimėjimais ir menais, kartu kritišką požiūrį į jų taikymą; pagarbą gamtai ir jos įvairovei; atsakingą, saugų elgesį; sveiką gyvenseną. 

Vadovas: Roman Šarpanov 

Vieta: 109 kab.

TVARKARAŠTIS:

 2VDM | ketvirtadienis 14:40-15:25 val.  

GARSO REŽISŪRA

Garso režisūros užsiėmimų metu vyresnieji mokiniai susipažįsta su garso atkūrimo technika, jos sujungimo subtilybėmis ir įvairiomis programomis. Vaikai išmoksta garsinti renginius, apšviesti atlikėjus scenoje dirbant su profesionalia įranga. Tai ne tik įdomus, bet ir naudingas bei smagus užsiėmimas! 

Vadovas: Robertas Matevičius 

Vieta: aktų salė

TVARKARAŠTIS:

5-8 kl. | penktadienis 13:45-15:15 val.


🇬🇧🙋

ANGLŲ KALBA LINKSMAI

Pirmų klasių mokiniams mokykloje vyksta būrelis „Anglų kalba linksmai”.  Mokomės taisyklingos tarties, dainuojame daineles, vaidiname. Per užsiėmimus mergaitės tampa pelyte, kurios vardas Ruby, o berniukai — peliuku Spike. Juos visus nori pagauti katinas Otto. Taip žaisdami ir linksmindamiesi atliekame rimtą darbą — ugdome komunikacinę kompetenciją.

Vadovė: Ina Dobržinskienė 

Vieta: 110 kab. 

TVARKARAŠTIS:

1VDM | trečiadienis 13:30-14:15 val. 


🔦🗺🏕🔭

JAUNESNIEJI SKAUTAI

Programos įgyvendinimas paremtas „skautiškuoju metodu“. Vaikai veikdami mažose grupelėse mokysis skautavimo pagrindų: susikurs simboliką, eis į žygius, stebės gamtą, mokysis stovyklauti, atliks kūrybines bei konstravimo užduotis, ugdysis kūrybiškumą, savarankiškumą, pasitikėjimą savimi, įgys gyvenimiškų įgūdžių, dar geriau pažins save ir aplinką.
Page1

Vadovė: Janina Žvirblytė Paslavičienė

Vieta: 111 kabinetas

TVARKARAŠTIS:

1-4 kl.

pirmadienį 13:05-13:50 val.


🏅🤸🏀🏆⚽️

SPORTINIAI ŽAIDIMAI

Fizinis aktyvumas yra svarbiausias veiksnys, skatinantis organizmą augti ir tobulėti. Savo prigimčiai artima fizine veikla išreikškite savo individualumą, kūrybingumą, ugdykite bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius. Užsiėmimuose išmoksite žaisti kvadratą, krepšinį, salės futbolą, tinklinį, stalo tenisą, lavinsite fizines ypatybes, dalyvausite tarpklasinėse ir tarpmokyklinėse įvairių sporto šakų varžybose.

Vadovė: Ligita Rakštienė

Vieta: Sporto salė

TVARKARAŠTIS:

5-8 kl.

trečiadienį 14:45-16:15 val.

JUDĖJIMAS-SVEIKATA

Šiame būrelyje, kiekvienam moksleiviui, yra sudaroma galimybė, tenkinti judėjimo poreikį,
stiprinti sveikatą, turiningai ir aktyviai praleisti laisvalaikį, dalyvauti sporto treniruotėse, ginti mokyklos
garbę įvairiose varžybose. Užsiėmimų metu tobulinsite socialines, iniciatyvumo, kūrybiškumo ir asmenines kompetencijas, išmoksite savarankiškai mankštintis, suprasite, kaip fizine veikla galite atskleisti ir išreikšti savo individualumą.

Vadovė: Liuda Vaičiutė

Vieta: Sporto salė

TVARKARAŠTIS:

5-8 kl.

pirmadienį 14.45-15.30 val.,

antradienį 15.00-15.45 val.,

penktadienį 13.00-14.00 val.


Dėl papildomos informacijos ar kilusių klausimų susisiekite su neformaliojo ugdymo organizatore:

Urtė Kavaliauskaitė

El.paštas: urte.kavaliauskaite@rasosp.lt