Ypatinga rugsėjo 1-oji naujajame mokyklos stadione!

Kaip sako „Rasos“ progimnazijos direktorė Diana Tamutienė, Rugsėjo 1-oji – tai ypatinga diena visiems, net ir tiems, kurie jau seniai baigė mokyklą ir su nostalgija mena gražiausius laikus joje.

„Vienu ar kitu atveju, visi esame susiję su šia švente“, – sako D. Tamutienė.

Visa mokyklos bendruomenė džiaugiasi minėdama 55-ąjį progimnazijos jubiliejų, kuris šiais metais dėl atsinaujinusios mokyklos įgauna dar didesnę prasmę: „Mūsų mokykla padidėjo, pernai atsirado ikimokyklinis ugdymo skyrius ir šiuo metu mokykloje mokosi virš 700 mokinių“, – džiaugiasi direktorė. „Tai palengvino perėjimą nuo ikimokyklinio ugdymo laiptelio iki pagrindinio“.

D. Tamutienė tikisi, kad naujai įrengtas stadionas įkvėps mokinius pasitempti ir pasiekti dar geresnių rezultatų sporte. „Kaip sakė buvę mokyklos mokiniai, savo laiku sportuodami tokiame stadione būtų pasiekę labai daug“, – šypteli mokyklos vadovė.

Besidžiaugdami saulėtu pirmosios rudens dienos rytu, mokiniai, dovanų gavę po vardinę mokyklos gertuvę, pakiliai nusiteikę paminėjo šiemet itin ypatingą ir reikšmingą Rugsėjo 1-osios šventę savo progimnazijoje.

Daugiau šventės akimirkų