Svajonių diena: asmeninis susitikimas su Šiaulių krepšinio klubu!

Didieji krepšinio aistruoliai, teisingai atsakę į daugiausia klausimų vykusioje krepšinio eksperto viktorinoje, turėjo galimybę susitikti ir praleisti pusdienį su Šiaulių krepšinio klubo vadovais, treneriais bei krepšininkais ir susipažinti su šiomis profesijomis. Esame pirmoji mokykla, gavusi šį išskirtinį pasiūlymą, todėl nekantraujame pasidalyti susitikimo akimirkomis! 

Atkeliavę į Šiaulių areną, ten, kur vyksta kasdieninės krepšininkų treniruotės ir namų varžybos, lydimi klubo prezidento Mindaugo Žukausko, pradėjome savo nuotykį nuo persirengimo kambarių. Mokyklos uniformą pakeitė sportinė apranga ir nekantraudami keliavome į sporto salę, kurioje mūsų jau laukė Šiaulių klubo treneriai: vyr. treneris Antanas Sireika, fizinio pasirengimo treneris Andrius Norkus bei trenerio asistentai Vaidas Pauliukėnas ir Robertas Giedraitis.

Trenerių vedamos treniruotės metu darėme sportinius pratimus, žaidėme lavinamuosius žaidimus kartu su krepšininkais ir dar labiau įtvirtinome žinias apie Šiaulių krepšinio klubą, atsakinėdami į Mindaugo Žukausko užduodamus klausimus. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kiekvienas dalyvis buvo apdovanotas Šiaulių krepšinio klubo vardinėmis apyrankėmis, šauniausiems atiteko vardiniai šalikai, o vienam gudriausiam –  vardiniai Igno Vaitkaus varžybiniai marškinėliai su visų klubo narių autografais. 

 

 

 

 

 

 

Kalbėjomės su krepšininkais akis į akį, klausinėjome įvairiausių dalykų. Išsiaiškinome, kad didžiausią, net 50,5, batų dydį nešioja Šarūnas Beniušis. Spaudėme rankas, fotografavomės ir tapome žiūrovais, stebėjome tikrą krepšininkų treniruotę.

 

 

 

Lydimi Mindaugo Žukausko susipažinome ir su arenos užkulisiais. Pavyko net… įsmukti į krepšininkų persirengimo kambarį! Pamatėme, kiek visko ten yra: nuo televizoriaus iki sūkurinės vonios! 

Kupini emocijų šokome atgal į uniformas ir skubėjome į mokyklą pasidalyti ypatingos dienos akimirkomis!

Dėkojame klubui už galimybę praleisti pusdienį kartu.
Susitiksime Mokyklų karuose“!