Praūžęs mokyklos gimtadienis

Šiemet įvairūs mokyklos gimtadienio renginiai vyko net tris dienas. Lapkričio 23 d. pradinių klasių mokiniai  dalyvavo projekte ,,Šok, jei gali…. šok kiek gali”. Džiugu, kad su mažaisiais šoko ir jų tėveliai. Vyresnieji mokiniai dalyvavo renginyje ,,Judrieji žaidimai”. Sporto salėje ratu atliko įvairias užduotis, kurios reikalavo susikaupimo, taiklumo ir vikrumo.
Šeštų, septintų ir aštuntų klasių mokiniai rungtyniavo orientavimosi varžybose „Chaosas”. Pasirinkę skaičių, visose mokyklos erdvėse ieškojo tokiu skaičiumi pažymėto lapelio. Perskaitę ant jo žodį, turėjo grįžti į užduočių atlikimo vietą. Užduočių tikrai buvo daug: ir rimtų, ir linksmų. Mokiniai stengėsi kuo greičiau rasti lapelius, užduotis atliko kūrybiškai.
Lapkričio 24 d. mokinių ir mokytojų laukė nelengvas iššūkis: parašyti 48 priežastis, kodėl mylime savo mokyklą. Pastebėta, kad mokykloje dirba puikūs ir draugiški mokytojai, yra daug draugų, su kuriais smagu leisti laiką.
Penktadienį kiekviena klasė atsinešė pačių puoštą tortą. Progimnazijos direktorei Audronei Ispiryan palinkėjus smagaus gimtadienio ir skanaus torto, kartu su muzikos mokytojomis Laura Remeikiene ir Agne Michalenkovaite sudainavus „Su gimimo diena”, visi vaišinosi.
Vakare pradinių klasių mokiniai kartu savo tėveliais, vyresniaisiais broliais ir seserimis aktų salėje žiūrėjo filmą „Išvirkščias pasaulis“. Kol mažieji pramogavo, 6–8 klasių mokinius, jų tėvelius ir mokytojus tiksliųjų ir gamtos mokslų mokytojai pakvietė į renginį „Mozaika“. Visi dalyviai atliko proto mankštą, varžėsi estafetėje, sprendė kryžiažodžius, Sudoku, visiškoje tyloje atliko užduotį su geometrinėmis figūromis, statė pilis iš makaronų ir zefyrų.
Tą patį vakarą mokyklos bendruomenė rinkosi į tinklinio varžybas. Jas pradėjo mokytojai ir mokiniai. Vėliau žaidė dvi tėvelių komandos, dar vėliau – tėveliai prieš vaikus. Rungtynes laimėjo visi: netrūko nuoširdžių šypsenų ir juoko. Pasportavę ir fiziškai pasistiprinę, tėveliai skanavo mokytojų pagamintą tortą.