Vaikų folkloro klubas „Čiutulis“ – „Patrepsynės“ varžytuvių nominantai

Balandžio 8 dieną miesto kultūros centre vyko respublikinių folklorinių šokių varžytuvių „Patrepsynė 2017“ vietinis turas.  Šiam konkursui rimtai ir ištvermingai ruošėsi gražus mūsų mokyklos šokėjų būrys. Į atrankinį miesto turą vyko net devynios poros. Varžytuvėse šokis keitė šokį, konkursantų veidai raudo, salė aidėjo nuo palaikančiųjų plojimų. Visos mūsų mokyklą atstovavusios šokėjų poros buvo pastebėtos, puikiai įvertintos ir nominuotos. Į respublikinių varžytuvių finalinį turą, kuris vyks gegužės 13 d. Kurtuvėnų dvaro ratinėje, vyks net aštuonios mūsų mokyklos poros. Šios poros buvo pripažintos geriausiomis Šiaulių mieste. Mes didžiuojamės jais ir tikime, kad šauniausieji mūsų mokyklos šokėjai puikiai atstovaus miestą finaliniame „Patrepsynės“ konkurse. Sėkmės jiems!