Projekto „Wonderful World of Words“ antrasis partnerių susitikimas Graikijoje!

2017 metų lapkričio 6-10 dienomis vyko antrasis projekto „Wonderful World of Words“ susitikimas Graikijoje. Į susitikimą vyko pradinių klasių mokytoja Julija Miniotaitė ir neformaliojo ugdymo mokytoja Agnė Michalenkovaitė.

          Susitikimo metu 7 šalių mokyklų atstovai (Lietuva, Estija, Bulgarija, Graikija, Italija, Turkija ir Portugalija) dalijosi skaitymo ir rašymo įgūdžius gerinančiais metodais.

          „Rasos“ progimnazijos atstovės skaitė pranešimą „Improving reading and literacy skills through games“ („Skaitymo ir rašymo įgūdžių gerinimas žaidimo metu“), dalijosi gerąja patirtimi. Taip pat išklausyti ir kitų šalių atstovų pranešimai, stebėtos Graikijos mokytojų veiklos.

         Per pirmąjį susitikimą buvo paskelbtas projekto logotipo konkursas. Įdomiausią  logotipą mūsų progimnazijoje sukūrė 5b klasės mokinys Astijus Grinkus, kuris ir laimėjo konkursą.  Antrojo susitikimo metu vyko labiausiai projektą atspindinčio logotipo rinkimai. Konkurso nugalėtojais tapo Italijos atstovai.

2018 metų kovo mėnesį numatytas trečiasis projekto „Wonderful World of Words“ susitikimas Lietuvoje.

 Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai pagal ,,Erasmus+“ KA2 Programą. Straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame esančios informacijos pateikimą ir naudojimą.

Julija Miniotaitė