Kelmėje vyko 2-4 klasių anglų kalbos konkursas

Lapkričio 26 d. Padėkos dienos proga Kelmėje Kražantės progimnazijoje vyko 2-4 klasių anglų kalbos konkursas. Mūsų mokyklai atstovavo 4A kl. mokiniai Lidija Butkevičiūtė ir Arnas Žymantas, 4B kl. mokiniai Ugnė Šimkutė, Gustė  Kazlauskaitė, Donardas Daunys bei 2 B kl.  mokinė Karina Jankauskaitė . Mokiniai parodė puikią Padėkos dienos inscenizaciją, sprendė kryžiažodį, dainavo dainas, žaidė žaidimus ir net padarė kalakutą iš popieriaus. Viskas vyko anglų kalba. Mokinius  ir metodinę medžiagą konkursui paruošė  anglų kalbos mokytojos metodininkės Asta Šliburienė ir Jolanta Vaitekūnienė. Mokiniams ir mokytojoms renginys labai patiko. Dėkojame mokyklos direktorei Audronei Ispyrian, kuri inicijavo mūsų mokyklos dalyvavimą šiame puikiame ir nuotaikingame renginyje.