Festivalis — konkursas „Daina.LT“

Vasario 3 dieną, mūsų mokyklos mokinė Kamilė Fokaitė kartu su mokytojomis Rūta Žymantiene ir Rima Šereiviene dalyvavo finaliniame renginyje „Daina LT“. Šiemet buvo pateikta maždaug 20 kūrybinių darbų. Į finalinį renginį pateko 13, tarp jų ir mūsų progimnazijos parengtas kūrybinis darbas – daina „Sėdžiu po langeliu“. Penktąjį festivalį — konkursą organizatoriai dedikavo Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio jubiliejaus laukimui.

Liaudies dainų vizualizacijas vertino muzikantas, kompozitorius, garsų ir vaizdų žaismės kūrėjas Aras Žvirblys, Šiaulių universiteto studijų prorektorius, socialinių mokslų daktaras, docentas Remigijus Bubnys, fotomenininkas, žurnalistas, filmų kūrėjas Gediminas Beržinis, Šiaulių universiteto gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja ekspertė Vida Marcišauskaitė bei šios gimnazijos muzikos mokytojas ekspertas, modernizuoto folkloro kūrėjas bei atlikėjas, grupės „Kitava“ prodiuseris Kęstutis Stoškus. Festivalio — konkurso „Daina.LT“ komisijai jau penktus metus pirmininkavo Lietuvos teatro ir kino aktorė, teatro ir muzikos pedagogė, Keistuolių teatro viena iš įkūrėjų bei aktorių Ilona Balsytė.

Nors prizinių vietų ir nepelnėme, tačiau galime didžiuotis tuo, kad būdami jauniausi dalyviai sugebėjome patekti į finalą.