Karjeros centras

 

VIRTUALUS KARJEROS CENTRAS | PRISIJUNK IR TU! (spausk čia) !

LABAS,
AŠ ESU MONIKA, KARJEROS UGDYMO SPECIALISTĖ! 

Esu čia tam, kad padėčiau mokiniams sėkmingai planuoti savo karjerą!

Kiekvienas mokinys turi išmokti konstruktyviai žvelgti į ateitį: išmokti sistemingai kaupti žinias, lavinti gebėjimus, ugdytis kompetencijas, padėsiančias rinktis tolimesnių mokslų kryptį, profesinę veiklą bei planuoti savo vietą darbo rinkoje.

Pagrindinis mano teikiamų paslaugų tikslas — sudaryti sąlygas visiems mokiniams ugdyti karjeros kompetencijas (žinias, gebėjimus ir nuostatas apie save, mokymosi, saviraiškos ir darbo galimybes, karjeros sprendimų priėmimą, karjeros planavimą, derinimą su kitomis gyvenimo sritimis ir realizavimą), kurios yra svarbios norint sėkmingai pasirinkti mokymosi kryptį, profesiją ar darbo veiklą, gebėti analizuoti, suprasti save ir planuoti savo vietą konkurencingoje darbo rinkoje.

Kreipkis į mane, jei:

  • nori geriau pažinti save (interesus, vertybes, gebėjimus, stipriąsias puses ir t.t.);
  • nežinai, ką nori veikti baigęs mokyklą;
  • abejoji savo pasirinkimu;
  • nori geriau susipažinti su pasirinkta profesine sritimi;
  • turi minčių, naujų idėjų ir pasiūlymų.

Ir aš tau padėsiu išsiaiškinti tavo asmeninius karjeros žingsnius, stipriąsias puses, polinkį į tam tikrą veiklą, išsiaiškinti, koks tavo profesinis kryptingumas bei sukurti visas galimybes pažinti, suprasti ir išbandyti tave dominančias sritis ir profesijas!

Daugiau apie mūsų mokykloje taikomą programą: 

UGDYMAS KARJERAI. PRISTATYMAS

Iki susitikimo profesinio orientavimo kelyje! 
Karjeros ugdymo specialistė
Monika

 

💬 Šiaulių „Rasos“ progimnazijos karjeros ugdymo specialistė Monika Valčiukaitė koordinuoja bei teikia karjeros paslaugas 101 kab.

II- 13.00 – 16.00 val. 

III ir V | 9.00 – 16.00 val. 

IV- 13.00 – 16.00 val.

✉️ Dėl konsultacijų ir kitais rūpimais klausimais kreiptis individualiai, rašyti el. dienyne arba el. paštu valciukaites@gmail.com.